Painting "Den lille Havfrue" (SBS) | Coloured Dust

Tuesday, June 2, 2015

Painting "Den lille Havfrue" (SBS)

This time I have for you 66 images "from step by step" process of painting "Den lille Havfru". Originally images were much more but I had to reduce them to not bored you. Also some photos are mising. Just I forgot to do them at work. I hope this stuff will be useful for you and inspire you to work. Please pay attention to the brilliant weathering effects from company MODELMATES. Easy to use and you can clean the brush with water. All rust on the base I've done in 15 minutes.

Tym razem mam dla Was 66 zdjęć "krok po kroku" z procesu malowania figurki "Den lille Havfrue". Pierwotnie zdjęć było znacznie więcej ale musiałem zmniejszyć ich ilość aby Was nie zanudzić. Z kilku etapów malowania brakuje zdjęć. Po prostu zapomniałem je zrobić w czasie pracy. Mam nadzieję, że przyda Wam się ten materiał i natchnie Was do pracy. Zwróćcie proszę uwagę na genialne efekty do watheringu (postarzania) od firmy MODELMATES. Proste w użyciu a pędzel czyścimy wodą. Całą rdzę na podstawce wykonałem dzięki nim w 15 minut.Please remember that all of this I give you for free. It would be so nice if you leave a trace in the form of comment and share the SBS to your friends. If you want to buy me a coffee or a beer the "DONATE" button is below.

Pamiętajcie, że wszystko to daję Wam całkowicie za darmo. Będzie mi więc miło jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza i udostępnicie ten SBS znajomym. Jeśli chcecie postawić mi kawę lub piwo przycisk "DONATE" znajduje się poniżej. 


I chose resin base for model:
You can find more photos in gallery:
Have fun painting,
ARBAL

8 comments:

 1. A ja mam pytanie trochę obok samego malowania. Co za gąbki/pianki używasz w swojej mokrej palecie? Ja coś nie mogłem trafić na odpowiednią a układanie chusteczek robi się męczące ;)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Używam mocno "zbitej" gąbki. Niestety nie pamiętam skąd ją miałem.... :(
   Pudełko użyte do tej palety to pudełko od kępek trawy Games Workshop.
   Papier to papier od naklejek.

   Delete
 2. Niesamowicie klimatyczna statuetka! Bardzo mi się podoba, jak wyszła skóra na jej ciuchach :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki :)
   Ciesze się, że się podoba :)

   Delete
 3. Absolutely stunning piece! I love the contrast of the color and smooth blends compared to the deep weathering of the center structure. Very beautiful.

  ReplyDelete
 4. Wonderful result! Rust is fanstastic!

  ReplyDelete