Wolverine vs Sabretooth | Coloured Dust

Thursday, September 10, 2015

Wolverine vs Sabretooth

Fast project for fun and relaxation. Models from "Knight Models". Quality was tragic. Preparing them to paint took me more time than painting. I hope that you will like this little scene. On the following photos is visible one error that I noticed at the time of publication of this post. Can you find it?

Szybki projekt dla zabawy i odprężenia. Modele od "Knight Models". Jakość fatalna. Przygotowanie ich do malowania zajęło mi więcej czasu niż same malowanie. Mam nadzieje, że ta mała scenka się Wam spodoba. Na poniższych zdjęciach jest widoczny błąd, który zauważyłem dopiero w momencie publikowania tego wpisu. Znajdziecie go? 


Photos from painting process....Have fun painting,
ARBAL

11 comments:

 1. Perfect paintjob, great base! I love colours and snow effect!
  BUT I CANNOT UNSEE THE TYPO! :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. You are first!
   Yes it's a typo visible on first photo with label :)

   Delete
 2. Piękna scenka. Popiersia są fajne, jednak co figurki to figurki ;) I chyba trochę Ci się zaburzyło poczucie czasu, bo nie wyobrażam sobie nawet, ile zajęło ich pomalowanie i aż tak po odlaniu do poprawek być nie mogły.

  ReplyDelete
  Replies
  1. To prawda, co figurki to figurki i powoli wraca mi ochota na ich malowanie ;) A ten projekt byl naprawde szybki, 80% to robota aerografem.

   Delete
 3. Incredible work as always. My wolverine buddy is going to go nuts over your diorama!

  ReplyDelete
 4. You did us Canuks proud, bub.

  ReplyDelete
 5. Co tu się rozwodzić, to po prostu piękna robota ! Gratuluję i zazdroszczę tego "zabawowego projektu" !!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięk Adam ;)
   Ciesze się, że się podoba.

   Delete
 6. Jakość figurek fatalna ?:) Ale widzę, że i tak Twoje malowanie "przykrywa" wszelkie niedoskonałości. Wolverine ma świetnie wycieniowany kolor żółty.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Tak, jakośc fatalna. Knight Models słynie ze słabej jakości odlewów.Złe dopasowane części, chropowate powierzchnie... Do tego stopnia, że po sklejeniu odechciało mi się je malowac i leżały w gablocie kilka miesięcy. ięcej czasu spędziłem na sklejeniu modeli niz ich malowani.

   Delete