Sansa Stark | Coloured Dust

Thursday, December 22, 2016

Sansa Stark
The latest bust I've painted more than four months ago. So this is my return to the 1:10 scale. Very easy and nice to paitn bust. The only problem is the face. It was the most difficult part. I am not a fully satisfied with this project, but it will join my collection of characters from "Game of Thrones".

Ostatnie popiersie pomalowałem ponad cztery miesiące temu. Jest to więc mój powrót do skali 1:10. Bardzo przyjemne w malowaniu popiersie. Jedyny problem stanowi twarz. Była najtrudniejszym elementem. Nie jestem  wpełni zadowolony z tego projektu ale popiersie to dołączy do mojej kolekcji postaci z "Game of Thrones".

You can read my review of this model here:Short movie from last WIP moment:


Have fun painting,
Michał "ARBAL" Walczak

7 comments:

 1. Jak zawsze świetne malowanie, mimo że nie przepadam za tym popiersiem =)

  ReplyDelete
 2. To chyba kwestia oświetlenia, ale na filmiku twarz wygląda dużo lepiej. Tak czy siak praca gniecie!

  ReplyDelete
  Replies
  1. I to jest powód, dla którego wolę wrzucić kilku sekundowy film niż zdjęcia. Film lepiej oddaje rzeczywistość. Dzięki za miłe słowa ;)

   Delete
 3. Bardzo ciekawa sprawa... Wilcza skóra (czyżby zdjęta z Ducha? Spoiler?) wygląda obłędnie, podobnie płaszcz. Zarówno na zdjęciach jak i filmiku. Zaś twarz... oczywiście poziom niedostępny dla większości malarzy, ale jakoś odstaje klimatem od reszty popiersia. Jakby malowała inna osoba.

  ReplyDelete
  Replies
  1. No cos w tej twarzy jest takiego, ze ciezko ja pomalowac... Napewno ma za duży nos ;)

   Delete
  2. Faktycznie na filmie widać duży nos. Ciekawe czy bym to widział gdybym nie przeczytał Twojego komentarza ;) Praca świetna. A jeśli nie podoba cie się twarz to wina rzeźbiarza a nie malarza :) !

   Delete