Painting "Queen Of The North" (SBS) | Coloured Dust

Monday, January 2, 2017

Painting "Queen Of The North" (SBS)

The first "step by step" in 2017 :) Very easy and nice to paitn bust.  "Queen Of The North" in 1:10 scale from Nuts Planet.

Pierwszy poradnik "step by step" w 2017 roku :) Relacja z bardzo szybkiego i przyjemnego projektu. Popiersie "Queen Of The North" w skali 1:10 od Nuts Planet.

Please remember that all of this I give you for free. It would be so nice if you leave a mark in the form of comment and share the SBS to your friends. If you want to buy me a coffee or a beer the "DONATE" button is below.

Pamiętajcie, że wszystko to daję Wam całkowicie za darmo. Będzie mi więc miło jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza i udostępnicie ten SBS znajomym. Jeśli chcecie postawić mi kawę lub piwo przycisk "DONATE" znajduje się poniżej. 

You can read my review of the model here:


For painting this bust I've used Harder&Steenbeck airbrush and Vallejo acrylic paints.


I've used Vallejo 73.601 Grey Primer in first steps. Sorry for missing photos :)

How to paint face using airbrush?


Thank you for watching :)


Have fun painting,
Michał "ARBAL" Walczak

7 comments:

 1. Jak zwykle świetna realizacja, a wygląda na to, że również niesamowite tempo malowania =)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, to popiersie zrobiłem naprawdę szybko. Postanowiłem sobie, że przy następnych projektach będę dokładnie rozpisywał ile poświeciłem na nie czasu. Sam jestem ciekaw ile mi to zajmuje tak dokładniej.. ogólnei wiem, że maluję szybko tylko problem w tym, że nie mam kiedy :)

   Delete
 2. Dzięki za SBS'a :) Fajny ten sposób na złoto, wykorzystam w nadchodzącym projekcie. Wypróbowałem też papier z naklejek na mokrą paletę jak radziłeś i jestem zachwycony, więc za to też dzięki :D

  ReplyDelete
  Replies
  1. Cieszę sie, że przydały Ci się informacje z bloga ;) Muszę wreszcie napisać poradnik o tym jak robię moją mokrą paletę...

   Delete
  2. Koniecznie! W necie niby znaleźć można wiele poradników na mokrą paletę, ale w żadnym z nich ciężko o informacje dotyczące np. konkretnej marki papieru jaki trzeba użyć. Kilka sugestii co warto byłoby zawrzeć w takim tutorialu :
   - rodzaj papieru (czy do pieczenia, czy folia od naklejek, skąd pozyskać?)
   - rodzaj wypełnienia (papierowe ręczniki? chusteczki? Gąbka? Jeżeli gąbka to jaka, z blisterów, czy budowlana/akustyczna?)

   Popiersie wygląda świetnie, artykuł też super - jak każdy na tym blogu
   :)

   Delete
  3. Dzięki za uwagi, uwzglednie je przygotowując poradnik ;)

   Delete
  4. Nie ma za co, czekam z niecierpliwością ;)

   Delete