From the workshop... #18 | Coloured Dust

Thursday, January 29, 2015

From the workshop... #18

One look at the current situation in my workshop.
Rzut okiem na aktualną sytuację mojego warsztatu.
Winter lasts though the snow outside the window is visible. Maciek ideally can finds a warm radiators and uses it;)

Zima trwa chociaż śniegu za oknem nie widać. Maciek jednak idealnie odnajduje ciepłe kaloryfery i wykorzystuje je ;)


I finished all current projects. I wonder now what model paint. I still have a great bust from Nuts Planet and two new models from H&V. I still have a great fun painting busts, but slowly I think about going back to the figures.

Skończyłem wszystkie aktualne projekty. Zastanawiam się jaki model teraz pomalować. Mam jeszcze świetne popiersie od Nuts Planet i dwa nowe modele od H&V. Ciągle mam wkrętkę na popiersia, ale powoli myślę o powrocie do figurek.Wreszcie zrobiłem zapas piedestałów pod popiersia. Zakupiłem ponad 10 sztuk w "Miniaturebases". Wszystkie były robione specjalnie pod moje wymagania (wymiar, kształt...). Serdecznie polecam tego polskiego producenta. Jeśli jesteście zainteresowani to kontaktujcie się drogą meilową. Naprawdę warto, tanio i solidnie. Jakość piedestałów jest naprawdę bardzo dobra. Możecie kupić tak jak ja surowe drewno lub poprosić o polakierowanie itd, itp... 

Traditionally, as always at the beginning of the new year, in the Internet starts painting competitions. I decided to take part in two of them. You also need to try. Click the banners below to see the details.

Tradycyjnie, jak zawsze na początku nowego roku, wystartowały internetowe konkursy malarskie. Postanowiłem wziąć udział w dwóch z nich. Was również do tego namawiam. Kliknijcie w poniższe banery by zapoznać się ze szczegółami.

Have fun painting,
ARBAL