Grail Knight | Coloured Dust

Tuesday, August 1, 2017

Grail Knight


Another addition to my gallery. 54mm figure from Nocturna Models. I was scared to paint a horse model. For this reason, the figurine waited on the shelf in the paint queue for almost 2 years. In addition, I decided to finish the base with a crystal resin. This was my first contact with a two-component resin. I think that for the first time the water effect looks ok.

Kolejne uzupełnienie mojej galerii. Figurka w skali 54mm od Nocturna Models. Strasznie bałem się malowania modelu konia. Z tego powodu figurka czekała na półce w kolejce do pomalowania prawie 2 lata. Dodatkowo postanowiłem wykonać w końcu podstawkę z użyciem przezroczystej żywicy. To było moje pierwsze zetknięcie z dwuskładnikową żywicą. Myślę, że jak na pierwszy raz efekt wody wyszedł zadowalająco.Have fun painting,
Michał "ARBAL" Walczak

8 comments:

 1. Takie figurki powinno się pokazywać w muzeum. Piękne wykonanie, gratuluję.

  ReplyDelete
 2. Malowanie jak malowanie, w twoim wykonaniu bardzo dobre. :)

  A podstawka jest świetna!

  ReplyDelete
 3. Świetne malowanie, model aż kipi charakterem a podstawka dodaje mu 4 wymiaru :)

  ReplyDelete
 4. Panowie, kurczę blade dzięki za miłe słowa ;) Właśnie przechodzę jakiś kryzys hobby i daliście mi trochę kopa do pracy tymi komentarzami!

  ReplyDelete
 5. jeśli to jest wynik pierwszego starcia z malowaniem figurki konia (i to w tej skali), to dostaję kompleksu niższości na samą myśl o tym, jak będzie wyglądał każdy kolejny. Naprawdę fenomenalnie wyszło.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki Paweł, to naprawdę pierwszy pomalowany mój koń w skali większej niż 32mm.

   Delete
 6. łooo panie.. wygląda to kosmicznie, aż miło pooglądać zdjęcia. Cienie na wierzchowcu wyszły bardzo fajnie. Podstawka dodaje całości tego czegoś co sprawie, że model jeszcze bardziej przyciąga uwagę, swoją drogą... ciężko było zapanować nad tą żywica podczas zalewania?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Był stres bo to pierwszy raz ;)
   Ale było ok ;)
   Kiedyś zrobie o tym tutorial....

   Delete