Harald | Coloured Dust

Friday, April 29, 2016

Harald


Long time since I was updating my gallery so in the coming days I will catch up. At the beginning my latest work. Bust in 1:12 scale from H&V. Nice dwarf - "Harald". Very interesting to paint. Many opportunities to have fun with a brush - leather components, dwarf skin, metallics, wood. I wanted him to be the old, ruined by life and real. I hope that you will like it. I've mostly used Vallejo paints.

Dawno już nie aktualizowałem mojej galerii więc w najbliższych dniach nadrobię zaległości. Na początek moja ostatnia praca. Popiersie w skali 1:12 od H&V. Klimatyczne popiersie krasnoluda - "Harald". Bardzo przyjemnie się go malowało. Wiele możliwości do zabawy pędzlem - skórzane elementy, skóra krasnoluda, metaliki, drewno. Chciałem by nie był cukierkowy ale stary, zniszczony przez życie i jak najbardziej realny. Mam nadzieję, że się Wam podoba. Całość pomalowałem głównie farbami firmy Vallejo.


Harald (H&V)


Harald (H&V)

Harald (H&V)


Have fun painting,
ARBAL

6 comments:

 1. Piękna praca.
  Bardzo fajnie wyszła Ci skóra na twarzy i rękach, a także wszelkiego rodzaju faktury.
  Super!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki, cieszę się, że się podoba ;)

   Delete
 2. Love the beaten, worn leather. Would love to see a tutorial on that!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Thank you :)
   I will publish SBS from painting process of this bust. In the future I'm plan to write tutorial about leather painting ;)

   Delete
 3. Nic dodać nic ująć, moim zdaniem możesz śmiało ustawić to popiersie w pierwszym rzędzie. Naprawdę doskonałe malowanie !

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję za miłe słowa :)

   Delete