The Devil, Eye Collector | Coloured Dust

Monday, November 28, 2016

The Devil, Eye Collector


I have not painted a fantasy miniature from a long time. I have also not painted the figure of a naked woman from a long time :) I really like model "The Devil Eye Collector" in 75mm from Nuts Planet. So I made a quick project full of shortcomings... It was a big fun to paint this miniature. I hope you will like it. Let me know in the comments if you are interested in the "step by step" article  of painting process.

Dawno nie malowałem figurki w klimacie fantasy. Dawno nie malowałem również figurki nagiej kobiety :) Model "The Devil, Eye Collector" w skali 75mm od Nuts Planet bardzo mi się spodobał. Popełniłem więc taki szybki projekt pełen niedociągnieć. Bardzo dobrze bawiłem się jednak malująć tą figurkę. Mam nadzieję, że się Wam spodoba. Dajcie znać w komentarzach, czy jesteście zainteresowani artykułem "step by step" z procesu malowania tego modelu.

The Devil, Eye Collector


The Devil, Eye Collector
Short movie from my mobile.
(Please watch in HD, it was recorded in 1080p)
Film zamieszczony przez użytkownika ARBAL (@coloureddust)Have fun painting,
Michał "ARBAL" Walczak

10 comments:

 1. Bardzo przyjemny w odbiorze model :)

  ReplyDelete
 2. Malowanie bardzo fajne, ale nie mogę zrozumieć, po co rzeźbiarz naszpikował ciało diablicy odłamkami? Lepiej wyglądałaby z gładką skórą.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Bo to szorstka kobieta jest :)

   Fajny ten model :)

   Delete
  2. Bez tych odłamków by było nudno mi się wydaje, ale z drugiej strony malowanie ich było upierdliwe :)
   Ciesze się, że model się podoba :)

   Delete
 3. Fenomenalnie pomalowany model ale skrzydła do mi się tak widzą że szok a powiedz Michał jaki używałeś żółty? i ile warstw robiłeś żeby był taki fajny?

  ReplyDelete
  Replies
  1. Grzegorz, skrzydła były malowane aerografem. Żółty to Vallejo Game Air. N asamym końcu nasyciłem go uzywając pędzla i zółtego Vallejo Inka 72.085. W najbliższym czasie na blogu pojawi sie dokładny "step by step" z tego malowania więc wszystko zoabczysz :)

   Delete
 4. Kolejna świetna praca !

  ReplyDelete
 5. Ta figurka naprawdę ma coś w sobie, a tobie udało się to wspaniale ukazać =)

  ReplyDelete