Książnicowe warsztaty malowania figurek vol.1 | Coloured Dust

Saturday, June 29, 2024

Książnicowe warsztaty malowania figurek vol.1


Today, a short photo report from the first meeting of the Toruńskie Pędzle group.

Dzisiaj krótka relacja zdjęciowa z pierwszego spotkania grupy Toruńskie Pędzle


Please remember that all of this I give you for free. It would be so nice if you leave a mark in the form of comment and share the SBS to your friends. If you want to buy me a coffee or a beer the "DONATE" button is below.

Pamiętajcie, że wszystko to daję Wam całkowicie za darmo. Będzie mi więc miło jeśli pozostawicie po sobie ślad w postaci komentarza i udostępnicie ten SBS znajomym. Jeśli chcecie postawić mi kawę lub piwo przycisk "DONATE" znajduje się poniżej. 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

After many years, we finally managed to meet in a larger group. Old friends showed up, but also completely new people, and that's exactly what we wanted :) Everything happened thanks to the courtesy of the Copernicus Library in Toruń, which provided us with a place to meet. Thank you very much! What's more, we will meet there regularly. If you are from Toruń or the surrounding area and would like to meet us in the future, follow the FB profile of Toruńskie PędzleKsiążnica Kopernikańska w Toruniu, where there will be information about upcoming meetings.

Po latach udało się wreszcie spotkać w większym gronie. Pojawili się starzy znajomi ale też całkowicie nowe osoby i właśnie o to nam chodziło :) Wszystko udało się dzięki uprzejmości Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu, która udostępniła nam miejsce do spotkania. Serdecznie dziękujemy! Co więcej będziemy spotykać się tam regularnie. Jeśli jesteście z Torunia lub okolic i macie ochotę spotkać się z nami w przyszłości to śledźcie profil FB Toruńskie Pędzle, Książnica Kopernikańska w Toruniu gdzie pojawią się informacje o nadchodzących spotkaniach.

BR,
Michał "ARBAL" Walczak